WARHAMMER 40K Chaos Space Marines Dark Apostle

700 Kč
Poslední kusy skladem

Temní Apoštolové (Dark Apostles) tvoří kněžství Temných Bohů (priesthood of the Dark Gods). Stejně jako Kaplani věrných vesmírných mariňáků (Chaplains of the loyalist Space Marines) podporují vyznání svých kapitol (Chapters), Temní Apoštolové zasvětili svůj život šíření bezbožného slova a aktivně šíří uctívání Chaosu po celé galaxii. Jejich úsilí nezůstane bez odměny - Temní Apoštolové jsou obklopeni démonickými aurami ochrany, které se třpytí a svíjí, když zpívají své rouhačské modlitby.

Dark Apostle je vícedílná plastová sada utvořená ze tří modelů. The Dark Apostle je nezbytnou HQ volbou v armádě Chaos Space Marines a může být doprovázena dvojicí Temných Učedníků (Dark Disciples). Temný Apoštol (The Dark Apostle) třímá prokletého crozia a knihu démonů. V bitvě může pět modlitby, při kterých prosí Temné Bohy o jejich děsivá požehnání. Relikvie korupce, třímané Temnými Učedníky (Dark Disciples), pomáhají svému pánu v jeho modlitbách k Bohům Chaosu. 

Z tohoto kitu postavíte jednoho Temného Apoštola (Dark Apostle) a dva Temné Učedníky (Dark Disciples). Kit je dodáván v 19 plastových součástkách a součástí je jedna 40mm kulatá základna Citadel a dvě 25mm kulaté základny Citadel.

Sdílej: