Warhammer 40k Imperial Knights - Knight Armigers

1 520 Kč
není dostupné
(katalogové číslo: WAR100158)

Z této vícedílné plastikové stavebnice lze sestavit dva stroje Imperial Knights třídy Armiger - buď Armiger Warglaives, nebo Armiger Helverins.

Armiger Warglaives jsou válečníci na blízko, kteří mohou poskytnout smrtící podporu pro boj zblízka vaší armádě Imperial Knights - nebo je můžete vzít jako putovní oddíl (Freeblade) pro jiné síly Impéria. Každý Armiger Warglaive, vyzbrojený termálním kopím, které roztaví tank, řetězovým sekáčkem, který rozdrtí pěchotu, a těžkým stubberem nebo meltagunem na karabině, lze dále upravit pomocí různých pozic kloubů, pancéřování a šesti jedinečných čelních komponentů, přičemž velké pláty krunýře jsou ideální pro malování. Armiger Helverines pro změnu poskytují palebnou podporu na dlouhou vzdálenost pomocí autokanónů s dlouhým dostřelem a s pomocí těžkého stubberu či meltagunu.

Tuto sadu lze také sestavit jako dvojici válečných psů (War Dog Executioners / War Dog Huntsmen) pro armády rytířů Chaos Knights.

Tato stavebnice obsahuje 148 plastových dílů a je dodávána s 2x 100mm kulatými základnami Citadel. Součástí balení je také arch obtisků Armiger s heraldikou pro císařské rytíře. 

Tyto miniatury jsou nenabarvené a vyžadují sestavení.

 

 

Sdílej: