WARHAMMER 40K - ORIKAN THE DIVINER

700 Kč
2-3 týdny
(katalogové číslo: WAR100181)

Orikan je mistr astromancer, Necron Cryptek, který využívá své znalosti astrálních konjunkcí k předpovídání přílivu bitev a zmocnění se kosmickými energiemi. Tyto dovednosti doplňuje chronomantickými schopnostmi, které mu umožňují vidět události dříve, než se stanou, a měnit vzorce minulosti, což mu pomáhá vyhýbat se škodám a mířit své rány s ničivým účinkem. Pečlivým studiem a zkoumáním se Diviner vměšoval do monumentálních událostí a bezvýznamných událostí v průběhu historie a vedl Necrony k budoucnosti, kterou si vybral.

Tato vícedílná plastová stavebnice umožňuje sestavit Orikan the Diviner, největšího Chronomancer ze všech Necronovských dynastií. Tato legendární postava, držená ve vzduchu svou děsivou chápavou páteří, svírá aktivní chronometron spolu s holí zítřka, mezičasovým nástrojem, který existuje půl sekundy před „teď“ a udeří dříve, než se vůbec pohne. Orikan je obklopen černými koulemi, které řídí jeho věštecké výpočty, je zahalený do segmentovaného pláště a nápadné pokrývky hlavy, která sluší vysokému kryptku.

Tato sada se skládá z 15 plastových součástí a je dodávána s kulatou základnou Citadel 40 mm. Tato miniatura je dodávána nenatřená a vyžaduje montáž – doporučujeme použít barvy Citadel Plastic Glue a Citadel Color.

Sdílej: