Warhammer 40k World Eaters Khorne Berzerkers

1 100 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100157)

Z této vícedílné plastové stavebnice lze sestavit 10 Khornových berserkerů - nadlidských beranidel s implantovanými tzv. "řeznickými hřeby". Každý z těchto válečníků ovládá vedle boltrové pistole také řetězovou čepel Berzerker - která pokrývá celou řadu řetězových seker a řetězových mečů. Součástí sady jsou komponenty, díky nimž můžete vyzbrojit až dva Berzerkery masivními obouručními evisceratory, další dva plazmovými pistolemi a přidat do družiny ikonu Berzerkera s lebkou. Můžete si také postavit Berzerkerského šampiona, který má navíc další variantu hlavy a rameních chráničů a může být vyzbrojen vlastní plazmovou pistolí.

V této krabici najdete spoustu možností sestavení - včetně energetických batohů, ramenních chráničů s vyřezávanými vzory a 26 jedinečných hlav buď ve variantách helmy s tzv. klenotem, nebo hlavy s odhaleným obličejem - díky nim žádní dva berserkeři ve vaší bojové jednotce World Eaters nebudou vypadat úplně stejně.

Tato sada obsahuje 141 plastových dílů a je dodávána s 10x kulatými podstavci Citadel 32mm. Součástí balení je také arch obtisků World Eaters s 200 obtisky, na nichž jsou vyobrazeny symboly Khorna, runové tetování, osmicípé hvězdy, lebky a variace na ikonu legie World Eaters.

Tyto miniatury se dodávají nenabarvené a vyžadují sestavení.

 

 

Sdílej: