Warhammer Age of Sigmar Flesh-Eater Courts - Ushoran Mortarch of Delusion

1 900 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100168)

Ushoran je prastarý a strašlivý pán, jeden z prvních upírů, a patří mezi nejděsivější Nagashovy zástupce z řad Mortarchů. Je Králem Mrchožroutů, Pánem Masek, Mistrem hostin, Mortarchou klamu a nositelem a mnoha dalších titulů.

Tento vícedílná plastová stavebnice představuje Ushorana, Mortarchu klamu. Je to obrovská postava, i když se předklání, jako by pozdravoval dvořany - nebo aby osobně zničil menšího nepřítele. Ushoran je oděn v nejlepší královské výstroji, kterou mohou jeho služebníci ghúlové sehnat, od zrezivělého šperku a otrhaných plášťů po kožich a korunu z kostí, která vyrůstá přímo z jeho lebky - dar od jeho starého mistra, Nagashe.

V boji mává svým královským žezlem jako masivním, krví pokrytým kyjem, a v méně jasných okamžicích používá své monstrózní drápy a zuby k roztrhání protivníků na kusy. Pohár, který visí u jeho pasu, Ushoranovi poskytuje ještě větší rezervy upíří odolnosti, a ghúlové po celých říších bojují za šanci napít se z jeho krvavého obsahu.

Mortarcha klamu je klenotem každé sbírky a vhodným středobodem i největších armád ghúlů. Ať už chcete šířit šílenství po říších smrtelníků nebo vytvořit úžasný výstavní kousek do vaší poličky, Ushoran se pro tuto úlohu královsky hodí.

Tato sada obsahuje 61 plastových součástek a 1x Citadel 130mm kulatý podstavec.

Tato miniatura je dodávána neomalovaná a vyžaduje sestavení. Barvy a lepidlo nejsou součástí balení.

Sdílej: