Warhammer Underworlds: Starter Set

999 Kč
Dostupnost: Poslední kusy skladem

Zrcadlové město Shadespire je noční můrou rovinou iluzí a šílenství, neustále se měnícím labyrintem nekonečných schodů, stísněných ulic a tyčících se oblouků. Odvážíte se vstoupit a získat slávu, která na vás čeká?

Tato startovací sada je ideálním způsobem, jak se dostat do Warhammer Underworlds. Díky dvěma kompletním válečným páskům, plným pravidlům a všem kostkám, žetonům a deskám, které ke hraní hry potřebujete, neexistuje lepší volba pro zahájení dobrodružství v dokonalé konkurenční hře s miniaturami.

Tato sada obsahuje:
-36stránková kniha pravidel Naučte se hrát
- Kompletní válečná skupina Storm of Celestus - společnost Stormcast Eternals. Vybudujte si válečnou bandu se čtyřmi plastovými modely push-fit, odlitými z barevného plastu, které zajistí, že vyniknou, i když jsou nenamalované, plus bojové karty a řada karet specifických pro warband, které vám umožní rozpoutat jejich ušlechtilé strategie v bitvě.
- Kompletní válečná skupina Drepur's Wraithcreepers - skupina Nighthaunt trápí Shadespire. Vytvořte si válečnou bandu se čtyřmi plastovými modely push-fit, odlitými z barevného plastu a vytvořte si balíčky se stíhacími kartami a řadou karet specifických pro warband, které vám umožní využít jejich sílu v bitvě.
-2 oboustranné skládací herní desky, které lze použít k sestavení vašich bojišť
- Žetony Warhammer Underworlds, včetně cílů, značek zranění, bodů slávy a mnoha dalších
- 8 kostek - 5 útočných kostek a 3 obranné kostky, dost na ty nejničivější údery a zoufalé obrany!

Sdílej: