Warhammer Underworlds The Exiled Dead

799 Kč
Poslední kusy skladem
(katalogové číslo: WAR100106)

Upír Deintalos přebývá v temnotě Harrowdeep – číhající hrozbě, která touží chytit do léčky ty, kteří procházejí jejími labyrintovými chodbami. Jeho zkušenosti s Dynamikou síly – arkanoelektrickou silou, o které věří, že oživuje všechny věci – vedly k jeho dobrovolnému vyhnanství ze Shyish, kde je jeho druh nekromancie tabu. V Harrowdeep našel Deintalos ideální místo k ukrytí svých příšerných experimentů, s pomocí jeho smrtelného učedníka v nekromancii Marcova. Deintalos animates obnovil mrtvoly pomocí tajemných strojů a dynamiky síly. Tito arcwalkeři, jak je Deintalos nazývá, jednají v děsivém unisonu, aby roztrhali své nepřátele. S jejich bezduchou pomocí chce Deintalos rozebrat každé tajemství propastného labyrintu, ve kterém přebývá.

Exiled Dead jsou agresivní, ale dostatečně flexibilní, aby udrželi vaše protivníky ve střehu a hráli na cíle. Jakmile dostanete své neschopné bojovníky do dobré pozice, bude těžké se s nimi vypořádat. Za tímto účelem má Deintalos schopnost, která je všechny udrží v pohybu a aktivuje několik Arcwalkerů najednou. Tato krabice obsahuje kompletní balíček Rivals a spoustu dalších karet, které vám umožní vyzkoušet několik triků, a také univerzální karty a karty Velké aliance, které můžete použít s ostatními válečnými skupinami.

Tato sada obsahuje:

- 7x nasazovací miniatury Exiled Dead – k sestavení není potřeba žádné lepidlo, zalité v mrtvolně šedé, aby vynikly, i když nejsou natřené
- 7 karet bojovníků, jedna pro každého válečníka ve válečné tlupě – Deintalos Vyhnanec, Prentice Markov, Deadwalker Regulus a Arcwalkers Vlash, Bault, Coyl a Ione.
- 65 karet pro vylepšení vašich bojovníků a poskytnutí nových taktik a výzev pro vaše hry Warhammer Underworlds: Harrowdeep, včetně:
– 12x karet cílů Exiled Dead
– 10x karet vylepšení Exiled Dead
– 10x gambit kouzla a karty hry Exiled Dead
– 6x univerzální karty cílů, použitelné pro jakoukoli válečnou skupinu
– 7x univerzálních upgradovacích karet, použitelných jakoukoli válečnou tlupou
– 7x univerzální gambitové karty, použitelné pro jakoukoli válečnou skupinu
– 12x karet Velké aliance, použitelných jakoukoli válečnou tlupou patřící k určené Velké alianci
– 1x pozadí Exiled Dead Warband / karta balíčku Rivalů

Miniatury v této krabici jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž – doporučujeme použít barvy Citadel.

Sdílej: