PŮJČOVNA KOSTÝMŮ - NEKLAN

PŮJČOVNA KOSTÝMŮ - NEKLAN

Prodejem historických předmětů se zabýváme již od roku 2005 a rádi bychom zúročili naše široké kontakty mezi výrobci a klienty u nás i v zahraničí a poskytli jim pro různé účely možnost zapůjčení rekvizit a dekorací.

V průběhu našeho podnikání jsme dodávali rekvizity pro filmy české i zahraniční produkce (např. film The Eagle s Donaldem Sutherlandem z prostředí římské okupace Británie, Vikings Tv Series, Witcher, Britannia). Zapůjčujeme rekvizity (či fotky) pro publikační potřeby (časopisy, knihy…) či pro potřeby uměleckých fotografů. Samostatnou kapitolou je výroba oděvů, šperků a kožených doplňků na zakázku pro hudební skupiny či její jednotlivé členy. Podílnictví na výzdobě restaurací (keltský hostinec Kilfenora).

Kelt
Postupem času podíl podobných zakázek vzrostl tak, že bylo vhodné vyčlenit na ně speciální odvětví naší obchodní činnosti.
Jaké jsou výhody v tomto ohledu s námi spolupracovat:

 • Velké množství rekvizit, které jsme schopni zapůjčit či prodat, a to nejen z našeho online katalogu. Diskutovat s Vámi budeme i možnost výroby rekvizit „na zakázku“ či jejich přímý dovoz ze zahraničí.
 • NÍZKÁ CENA OPROTI KONKURENCI – vzhledem k tomu, že toto zboží přímo prodáváme, nejsou naše náklady navýšené na rozdíl od některých konkurenčních firem o nákup rekvizit.
 • Consulting – na Vaše přání se budeme spolupodílet na vytváření Vašeho projektu.
 • Lze po dohodě domluvit na promo akce i vystoupení šermířů, hudebních skupin či tanečnic atd.
 • Práce nás baví, což se pozitivně projevuje na výsledku.

Natáčení

Obecné podmínky Vám na vyžádání zašleme. Kdo by mohl využít naše služby:

 • Filmová produkce, reklamní a cateringové agentury...
 • Fotografové
 • Restaurace, hrady a zámky (výzdoba)
 • Teambuilding, dětské tábory, promo akce

Můžete nás navštívit v naší kamenné prodejně v Praze 2, nejlépe po předchozí domluvě, abychom zajistili potřebné rekvizity.

E-mail: drakkaria@gmail.com  Telefonní spojení: 604-566-672 nebo 606-326-270

UKÁZKA NAŠÍ NABÍDKY - orientační ceník (bez DPH):

I -A. Historický stan - velikost základny činí cca 2,3 x 2,6 m. Cena za půjčení: 600 Kč / 2 dny. Při zapůjčení na delší dobu - individuální dohoda.

 Půjčovna stanů

I -B. Historický stan vyrobený speciálně pro účely této půjčovny. Jeho využití je vskutku univerzální - lze jej použít jako klasický historický stan, i jako promo stánek či prodejní stan. Součástí stanu je samonosná kovová konstrukce - stan lze tedy postavit i na pevném podkladě. Stavba je jednoduchá a rychlá (cca 10 minut), velikost základny činí 3 x 3 m. Stan má odklápěcí všechny tři strany (výhoda prodejních a propagačních stánků), dají se stejně tak dobře zavázat. Cena za půjčení: 1400 Kč / 2 dny. Při zapůjčení na delší dobu - individuální dohoda.

Půjčovna stanů

II. Kostýmy - keltský kostým / Slovan / Viking - cena: od 580 Kč / 3 dny

Kelt Viking Poutník

III. Zbraně a zbroje - na svatby, bály, focení, průvody, filmy ...
Jednotlivé části zbroje - meče, přilby, rukavice - dohodou (liší se dle typu).

Zbroj Přilba Meč

PDF - pravidla půjčovny kostýmů a rekvizit Drakkaria  PDF - nájemní smlouva PDF - předávací protokol

cena
120 Kč6 200 Kč
 • 6 200 Kč Katalogové číslo: PUJ777 Do 1 týdne
  - +
 • 950 Kč Katalogové číslo: PUJ201 Do 1 týdne
  - +
 • 1 100 Kč Katalogové číslo: SBR449 Na dotaz
  - +
 • 490 Kč Katalogové číslo: PUJ105 Na dotaz
  - +