rozšířené
Přejít na menu nové zboží

magie

Pohanství a magie se dost často prolíná. Třeba i zde najdete něco, co Vám padne do oka.
 
Magie provází lidstvo od počátků věků. Vždy zde bylo „něco přesahujícího navíc“, co si člověk neuměl rozumem vysvětlit a co ani dnes nedokážou věda a fyzikální zákony popsat. A člověk vždy jako zvídavý tvor usiloval o ovládnutí přírodních sil i dalších osob, ať už pro všeobecné dobro či vlastní záměry. Nadpřirozeno vždy člověka okouzlovalo představou neomezených možností a tak i dnes mnozí zkoušejí hranice svých magických schopností. Snad Vám naše pomůcky dopomohou k prvním úspěchům. Ostatně dnes je snazší než kdykoli předtím v historii najít informace dříve určené jen úzkému kruhu zasvěcenců a nemusíte se ani bát pronásledování za provádění rituálů, používání kouzel, bylin, elixírů, talismanů, drahých kamenů, svíček, speciálních oltářů, symbolů, znamení, run, karet či jinak, stručně řečeno, za používání bílé i černé magie s více či méně ušlechtilým cílem.

magické talismany

Magické amulety a talismany | Obchod Magie

Doby, kdy se čarodějky pyšnily jen svou bradavicí na bradě, jsou ty tam…

Amulety a talismany, které obsahují magické symboly či mocné drahé kameny. Mohou nás chránit před cizí magií, nebo násobit sílu potřebnou k našemu cíli. Existují talismany ochranné, pro sílu, zdraví, štěstí, plodnost i lásku, odvahu, hojnost, silnou vůli a sebevědomí. Víra v jejich moc se traduje od našich nejdávnějších předků.

magické pomůcky

Magické pomůcky - čarodějnické potřeby, hůlky, kameny

Pomůcky pro bílou i černou magii, tarotové karty, magické hůlky, runy a dále drahé kameny.

Rituály a obřady se zpravidla neobejdou bez předmětů, které napomáhají zamýšlenému cíli a násobí vložené síly. Základními pomůckami jsou obvykle magická hůlka a kalich, obojí může být vyrobené z mnoha různých materiálů s četnými doplňky. Další výbava záleží na povaze Vaší osobnosti, Vašeho cíle i samotného rituálu.

magické oleje

Magické Oleje VALA'S PERFUMERY

Přírodní oleje, vůně a aromaterapie protknuté duší a magií.

Autorka Moi Yggdottir.

Umění, magie, příroda a transformace.

Lahvičky a flakóny jsou má plátna a rostlinné esence mé barvy; společně mi pomáhají vyprávět příběhy ze vzpomínek a pocitů.

Vytvářím vůně proto, abych zhmotnila myšlenky, Bohyně a Bohy a lidské osobnosti. Někdy dojde i na kouzla, neboť čisté rostlinné esence, jasný záměr a hluboké napojení mezi lidmi může během tvořivého procesu vést ke skutečné proměně všech zúčastněných.

Zní to neurčitě a zároveň složitě? Přesně takové to je. A to je na tom krásné.

Mé ruce vytvořily a zahřály všechny mé výtvory, které byly prvotně součástí přírody.

Všechny vůně jsou veganské (některé však mohou obsahovat organický včelí vosk nebo výtažek z medu).

Vala's Perfumery

Vala's Perfumery

svícny a sošky

Magické Svícny a Sošky | Figurkz Esoterika

Svíčky, figurky a sošky s magickou a fantasy tematikou.
 
Při rituálu je důležité, aby svíčka vydržela ve svícnu po celou dobu ve svislé poloze, nesmí vypadnout nebo svícen nějak poškodit. I výběr motivu svícnu může podpořit sílu Vašeho rituálu. Podobně různé sošky jako doplňky Vašich oltářů a rituálů mohou podpořit síly, které potřebujete pro Vaše cíle.

knihy stínů a zápisníky

KNIHY STÍNŮ - magie, čarodejnictví, zápisníky

Knihy stínů a zápisníky.
 
Kniha stínů by měla být výhradně osobním tajemstvím, tajnou pomůckou pro zapisování Vašich zkušeností s rituály, kouzel a zaříkávání, měla by provázet Váš rozvoj a pomoci utřídit si nabyté vědomosti pro další postup ve studiu. První stránky obvykle obsahují informace o vlastníkovi knihy a úvodní požehnání, dále bývá obsah individuální dle dané tradice.

aromaterapie, vonné oleje

Aromaterapie, vonné oleje, tyčinky | Vůně

Aromaterapie, vonné tyčinky, držáky.

Aromatické éterické (esenciální) oleje nebo vonné tyčinky dokážou jako kouzlem navodit určitou atmosféru a vyvolat v lidském organismu konkrétní reakci. Jde vlastně o koncentrovanou přírodní sílu rostlinných silic. Vonné oleje používali lidé již ve starém Egyptě a v antice. Prastará je tradice vykuřování posvátných míst pro očišťovací nebo rituální účely.

magické svíčky

MAGICKÉ SVÍČKY | Magie, Věštění, Obchod, Svíce

Ručně odlévané a malované magické svíčky

Již od počátku lidstva byl oheň v posvátné úctě. Svíčky mohou sloužit jen k osvětlení oltáře, ale i jako magická pomůcka, např. pro věštění. Mohou také sloužit pro chvíle relaxace a meditace. Oheň osvětluje, očišťuje, zahání tmu, dodává teplo. Zajímavé je i věštění pomocí odkapávaného nebo litého vosku. Při použití mohou svíčky doplňovat různé oleje nebo byliny. Při výběru věnujte pozornost konkrétní barvě – každá má svůj význam a každá napomáhá jiným cílům. I tvar svíčky může příznivě ovlivnit živly ve Váš prospěch. Před použitím by se svíčka již neměla dostat do cizích rukou.

nástěnné dekorace

Pohanské a Magické Rituální dekorace

Nástěnné dekorace, zrcadla, plakety.
 
Dekorace možná neovlivňují přímo magické rituály, ale zato Vám každý den zlepší náladu při pohledu na oblíbený obraz či symbol a budou Vám přinášet inspiraci. Vyberte si z nabídky motivů keltských svátků, pentagramy nebo zpodobnění jednoho z Božstev.

runy

RUNY RUNOVÁ MAGIE

Runy a runová magie. Runy se používaly spíše jako posvátné písmo hodné k zaznamenání důležitých událostí nebo k magické ochraně lidí či věcí. Za prapůvodní runový systém (abecedu) se pokládá 24 run neboli starší FUTHARK (název podle prvních 6-ti run), které byly zjeveny Odinovi, když po devět dní a nocí visel na stromě proklát oštěpem v oběť sám sobě.

Další runové abecedy mají 16-33 znaků

Ohledně stáří run máme jedinou historickou jistotu: jsou písmem přinejmenším stejně starým jako hebrejština a psalo se jimi zleva doprava. Vzhledem k tomu, že písmo se průběžně vyvíjelo, lidé si ho při psaní uzpůsobovali a slova se dala psát několika fonetickými formami, můžeme se setkat i s jinou tvarovou podobou run (přidané „nožičky“, nebo zrcadlově obrácené zobrazení).

výbava oltáře

Čarodějnický obchod v Praze Výbava Oltáře Pomůcky

Výbava oltáře - zvonky, ubrusy, stolky, kachle.

Oltář je místo určené pro obřadní předměty připravené na určitý rituál. Slovo pochází z latinského „altus ara“ – obětní stůl. Může být vyrobený z kamene nebo dřeva, v podobě stolku, skříňky, desky apod. a měl by být minimálně pro obřadní účely pokrytý látkou. Měl by stát ve středu posvátného kruhu a mělo by se u něj dát sedět nebo klečet. Většinou zde mají své místo svíčky a rituální poháry, může zde být i Vaše kniha stínů, fotky, čerstvé květiny a řada dalších magických pomůcek dle konkrétního připravovaného úkonu. Uspořádání bývá zpravidla podle čtyř přírodních živlů, nebo podle mužského a ženského principu (Bůh a Bohyně). Každý si však upraví svůj oltář především podle sebe nebo dle tradice či Božstva, které ctí.

produkty
Doporučujeme
velkomoravské šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace