rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / RAIDHO, runy, talisman z parohu

RAIDHO, runy, talisman z parohu

katalogové číslo: RPE34

cena: 140 Kč

   

Ručně vyřezávaný runový talisman z jeleního parohu, kožená šňůrka je součástí výrobku. Raidho, doslovný význam "cesta" nebo "vůz", ezoterický význam "cesta, pouť". Raidho je runa uspořádaného pohybu energií v času a prostoru tak, jak jsou vnímány lidským vědomím. Raidho obsahuje vedení na základě činů a ne slov. Využijte tuto runu k poznání směru, jakým se ubírá Váš každodenní život. Nejlepší způsob, jakým tento směr zjistit, je uvědomit si své zájmy, vášně, přání a sny.

Při meditování nad runou Raido začnete vnímat čas a prostor jako osobní realitu, a ne něco vynuceného zvenčí. Budete také schopni realisticky zhodnotit svůj potenciál a získat vědomí omezení a zákonů fyzického světa.

Vstoupit do současného okamžiku znamená opustit zbytečné obavy a minulé zážitky, které působí jako těžká zavazadla na naší cestě. Cesta do přítomného momentu je nám vždy přístupná, ať už sedíme v tiché meditaci, anebo jsme ve stavu plného vědomi svých pochodů a činů. Raidho, díky své schopnosti zaměřit soustředění a vědomí na přitomnost, odhalí skytá nebezpečí na naší cestě, takže nás nepřekvapí žádné neznámé místo nebo skutečnost.

Raidho nás učí správnou rovnováhu mezi respektováním práv našich a práv jiných lidí. Je spojeno s vůdcovstvím a vznešeností, jenž nejsou vrozené, ale zasloužené. Morální zodpovědnost a integrita doplňuje tuto energii.

  • Velikost: 1,5 x 3,3 cm

 

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
RAIDHO, runy, talisman z parohu
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace