Getting Started With Warhammer Age of Sigmar

299 Kč
Dostupnost: Poslední kusy skladem

Warhammer Age of Sigmar je stolní strategická hra fantasy války. Ať už velíte statečným Stormcast Eternals, zlým Kruleboyz Orruks nebo jedné z mnoha dalších frakcí bojujících o nadvládu nad Mortal Realms, vaše bitvy v říších slibují, že budou akční.

Shromážděte svou armádu, postavte a namalujte modely, poté spojte důvtip s protivníky, abyste zjistili, kdo je lepší generál. Tento časopis vám pomůže naučit se vše, co potřebujete vědět, abyste prozkoumali nebezpečný a vzrušující svět Warhammer Age of Sigmar. Vaše dobrodružství začíná zde!

V tomto 112stránkovém časopise najdete informace o válečném prostředí Warhammer Age of Sigmar, kde čtyři Grand Alliance soupeří o kontrolu nad osmi Mortal Realms. Dozvíte se o každém aspektu hobby Warhammer Age of Sigmar, od sbírání armád ohromujících miniatur Citadely, jejich malování v barvách dle vašeho výběru a jejich vedení do bitvy v napínavé stolní válečné hře.

Tento časopis také obsahuje následující vícedílné plastové miniatury:

- 1x Stormcast Eternals Vindictor (dodáváno s kulatou základnou 40 mm)
- 1x Orruk Warclans Gutrippa (dodáváno s 32mm kulatou základnou)

Oba modely jsou navrženy tak, aby se daly sundat z rámů, a zapadly do sebe bez potřeby lepidla, takže je lze sestavit během několika minut.

Tyto miniatury jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž.

Sdílej: