Getting Started With Warhammer Age of Sigmar

299 Kč
Poslední kusy skladem

Warhammer Age of Sigmar je stolní strategická hra fantasy války. Ať už velíte statečným Stormcast Eternals, zlým Kruleboyz Orruks nebo jedné z mnoha dalších frakcí bojujících o nadvládu nad Mortal Realms, vaše bitvy v říších slibují, že budou akční.

Shromážděte svou armádu, postavte a namalujte modely, poté spojte důvtip s protivníky, abyste zjistili, kdo je lepší generál. Tento časopis vám pomůže naučit se vše, co potřebujete vědět, abyste prozkoumali nebezpečný a vzrušující svět Warhammer Age of Sigmar. Vaše dobrodružství začíná zde!

V tomto 112stránkovém časopise najdete informace o válečném prostředí Warhammer Age of Sigmar, kde čtyři Grand Alliance soupeří o kontrolu nad osmi Mortal Realms. Dozvíte se o každém aspektu hobby Warhammer Age of Sigmar, od sbírání armád ohromujících miniatur Citadely, jejich malování v barvách dle vašeho výběru a jejich vedení do bitvy v napínavé stolní válečné hře.

Tento časopis také obsahuje následující vícedílné plastové miniatury:

- 1x Stormcast Eternals Vindictor (dodáváno s kulatou základnou 40 mm)
- 1x Orruk Warclans Gutrippa (dodáváno s 32mm kulatou základnou)

Oba modely jsou navrženy tak, aby se daly sundat z rámů, a zapadly do sebe bez potřeby lepidla, takže je lze sestavit během několika minut.

Tyto miniatury jsou dodávány nenatřené a vyžadují montáž.

Sdílej: