Kupilka Fill That Belly - 2x Talíř 440 ml + 2x nůž + 2x vidlička - Kelo (černá)

1 100 Kč
Cena před slevou: 1 220 Kč
Poslední kusy skladem

Kupilka Fill That Belly - 2x Talíř 440 ml + 2x nůž + 2x vidlička - Kelo (černá)
Jídelní sada obsahuje 2 kusy Kupilka talíře o bjemu 440 ml, který lze využít také jako krájecí prkénko a 2 kusy příborové sady (lžičky, vidličky, nože) - to vše v dárkovém balení pro dva.

Vlastnosti:

  • materiál - dřevoplast
  • objem - 440 ml (talíř)
  • hmotnost - 280g (talíř) + 30g (nůž + vidlička)
  • baleno v kartonové krabici z recyklovaného papíru

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního biomateriálu s využitím EKOenergie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Vyrobeno ve Finsku

Sdílej: