rozšířené
Přejít na menu nové zboží

living history, řemesla / indiáni - LH

indiáni - LH

Šamanské indiánské bubny, válečná košile.

1-4 z 4 celkem

INDIÁNSKÝ MALOVANÝ BUBEN - 40 cm

katalogové číslo: NAM02

cena: 1 750 Kč

   

Šamanský bubínek - vyroben z pravé jelení kůže natažené za mokra na dřevěnou obruč. Motiv čtyř světových stran se symbolem Velkého Ducha uprostřed. Dodací lhůta: 2-3 (4) týdny.

Více informací

MEDVĚDÍ SPOLEČENSTVO - buben, 40 cm

katalogové číslo: NAM03

cena: 1 750 Kč

   

Indiánský bubínek - vyroben z pravé jelení kůže natažené za mokra na dřevěnou obruč. Stopy znázorňují cestu medvěda z paralelního světa do našeho (anebo také z jeskyně), aby ochránil toho kdo bubnováním prosí o pomoc (příp. medvědí rodinku v jeskyni), hlavně proti kulkám z pušek v bitvě (barevné vlnovky v levé části). 

Více informací

INDIÁNSKÝ RITUÁLNÍ ŠTÍT

katalogové číslo: NAM05

cena: 2 660 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

Taneční štít je vyroben z přírodní jelenice - Rawhide, vyztužen dřevem, aby se nekroutil. Potah (viditelná část) z vyčiněné jelenice. Uprostřed symbol Velkého Ducha, po stranách 2 medvědí stopy - symbol síly. Ozdoben ptačími pery - symbol rychlosti a lehkosti.

Více informací

VÁLEČNÁ KOŠILE - indiánská

katalogové číslo: NAM16

cena: 33 000 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

VÁLEČNÁ KOŠILE - indiánská.

Velikost: obvod hrudníku cca 120 cm. Jedná se o košili používanou Indiány v oblasti Horní Missouri v období cca 1860. Výšivka je provedena korálky „pony beads“ spolu s látkou. Vepředu malba Hromového ptáka spolu s peřím a medicínovým váčkem. Vyšívané pásy jsou zdobeny „skalpy“ z pravých koňských žíní.

Více informací

produkty
Doporučujeme
historické šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace