rozšířené
Přejít na menu nové zboží

living history, řemesla / indiáni - LH

indiáni - LH

Když Drakkarie spatřila světlo světa, prodávali jsme jen "keltské" záležitosti, posléze jsme přidali tématicky zaměřené věci ze světa vikingů, Slovanů ... ani středověk nám není cizí. Nyní se spirála uzavírá a rozšiřujeme nabídku o Indiány, kteří k těm Keltům, jakožto k vyznavačům přírodního náboženství, mají poměrně blízko (mám na mysli spíš tu duchovní sféru). Vesměs všechny věci v této sekci se dělají na zakázku, proto počítejte tak s měsíční dodací lhůtou, u některého zboží ale počítejte s kratší dobou. U dražších věcí Vás požádáme o zálohu. Korálkování je titěrná práce, proto si nesedejte na zadek, když tu uvidíte desetitisicové částky, své zákazníky si to určitě najde .. třeba i marťany =)

Stříbné šperky - Indiáni, Aztékové, Inkové, Mayové a Toltékové.

1-6 z 6 celkem

ŠAMANSKÉ CHŘESTIDLO PSÍCH VOJÁKŮ, válečného spolku Šajenů

katalogové číslo: DRU28

cena: 780 Kč

   

Ručně vyrobené šamanské chřestidlo z vrbového proutku, korálků a jelení kůže se symbolem Jitřenky znamenající štěstí.

  • Celková délka cca 32 cm.
  • Český výrobek.

Více informací

INDIÁNSKÉ CHŘESTIDLO, Bison

katalogové číslo: DRU37

cena: 950 Kč

   

Indiánské chřestidlo ve tvaru bizoní lebky se zdůrazněnými rohy – symbol síly. Ozdobeno peřím, korálky a koňskými žíněmi.

  • Délka: 32 cm.
  • Vyrobeno v České republice.

Více informací

INDIÁNSKÝ MALOVANÝ BUBEN - 40 cm

katalogové číslo: NAM02

cena: 1 750 Kč

   

Šamanský bubínek - vyroben z pravé jelení kůže natažené za mokra na dřevěnou obruč. Motiv čtyř světových stran se symbolem Velkého Ducha uprostřed. Dodací lhůta: 2-3 (4) týdny.

Více informací

MEDVĚDÍ SPOLEČENSTVO - buben, 40 cm

katalogové číslo: NAM03

cena: 1 750 Kč

   

Indiánský bubínek - vyroben z pravé jelení kůže natažené za mokra na dřevěnou obruč. Stopy znázorňují cestu medvěda z paralelního světa do našeho (anebo také z jeskyně), aby ochránil toho kdo bubnováním prosí o pomoc (příp. medvědí rodinku v jeskyni), hlavně proti kulkám z pušek v bitvě (barevné vlnovky v levé části). 

Více informací

INDIÁNSKÝ RITUÁLNÍ ŠTÍT

katalogové číslo: NAM05

cena: 2 660 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

Taneční štít je vyroben z přírodní jelenice - Rawhide, vyztužen dřevem, aby se nekroutil. Potah (viditelná část) z vyčiněné jelenice. Uprostřed symbol Velkého Ducha, po stranách 2 medvědí stopy - symbol síly. Ozdoben ptačími pery - symbol rychlosti a lehkosti.

Více informací

VÁLEČNÁ KOŠILE - korálkované pásy

katalogové číslo: NAM16

cena: 22 700 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

Válečná košile s vyšitými korálkovými pásy na ramenou i pažích. Její nošení bylo výsadou a nepovolovalo se každému. Měla velký společenský i náboženský význam.

Více informací

produkty
Doporučujeme
historické šperky
nové produkty
geologie minerály archeologie Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace