rozšířené
Přejít na menu nové zboží

magie / magické oleje / Urd, Severská rostlinná esence

Urd, Severská rostlinná esence

katalogové číslo: ARO65

cena: 450 Kč

   

Urd - zemítá vůně mokrého mechu, čerstvých bylin, půdy a stálých spletitých dřevitých tónů.

Tato esence je vytvořena z přírodních olejů a ingrediencí nejvyšší kvality, smíchané s bází fermentovaného alkoholu a naplněné do ručně vyrobených flakónů z českého skla s atomizérem.

Urd nás přenáší zpět do naší minulosti, k našim kořenům. Ona je základ, ze kterého jsme stvořeni.

Představte si, že přicházíte ke studni sudičky Urd, jenž napájí strom Yggdrasilu, střed severského vesmíru. Pod chodidly cítíte měkký koberec vlhkého mechu, kde vlhká půda dodává život a výživu nejhlubším kořenům Stromu života. Zde je také strom Vašeho života. Zatímco tady stojíte a čekáte na setkání s Urd, aby osvětlila Vaši dosavadní cestu, všimnete si, že Vaše chodidla vypouštějí vlastní kořínky, aby se napily vody ze Studny osudu. Tyto kořeny Vás vedou k nitkám Vašeho života a ukazují Vám místa na velkém "koberci života", kterými jste už prošli. Vidíte, kde se Vaše nitky proplétají s vlákny Vašich rodičů a předků. Vidíte dědictví a odkaz, které Vás dovedly na současné místo ve Vašem životě.

Když zhlédnete svou minulost, porozumíte a poučíte se z ní, pochopíte cesty, jenž Vás přivedly do současnosti. Vaše vlastní rozhodnutí a rozhodnutí učiněná dávno před tím, než jste se narodili.

Essence Urd ctí tyto kořeny a úrodnou půdu, jenž nám dala život. Tvoří ji zemité vůně, vetiver, patchouli a růné kořeny smíchané se zelenými tóny mechu a lístků bylin tak, jak se Vaše kořeny prodírají hlínou. Nit Vašeho života - stálý labdanum, bílé santalové dřevo a posvátné kadidlo.

Tato esence je vyrobena čistě z přírodních ingrediencí nejvyšší kvality.

Urd, Severská rostlinná esence - galerie 1 Urd, Severská rostlinná esence - galerie 2 Urd, Severská rostlinná esence - galerie 3

 

produkty
nové produkty
naposledy prohlížené
Urd, Severská rostlinná esence
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace