rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ZBRANĚ - meče, nože, dýky, sekery, luky / sekery, bijáky, halapartny / THOROVO KLADIVO, bojové

THOROVO KLADIVO, bojové

katalogové číslo: APW64

cena: 3 600 Kč

   

Možná si někdo řekne, že toto kladivo je Mjolnirem v měřítku 1:1 :), ale to zřejmě jen pro nás - smrtelníky. Ač jsem Thorovi nikdy do očí nepohlédl a neznám Jeho fyzickou velikost, soudím, že toto "kladívko" by tak možná ozdobilo jen Jeho krk. Naštěstí Vy si jej na šňůrku ke krku přivazovat nemusíte - postačí Vám jako sběratelská raritka anebo si s ním můžete provádět scénický boj. Kladivo, ač se zdá skutečně těžké jak stádo volů, tak je relativně lehké (4 - 5 kg), neboť hlavice není odlitá, ale svařená z plechu 3 mm silného ... jinými slovy hlavice kaldiva je dutá. Délka cca 120 cm, ale pro ilustraci jsem připravil takovou koláž, kde je vidět proporční měřítko.

Sem tam se najde někdo chytrý, kdo vidí runu či jakýkoliv jiný germánský symbol a má tendenci tyto mnohá staletí staré symboly spojovat a očerňovat v souvislosti s novodobými dějinami. Takovýmto lidem bych doporučoval nastudovat odbornou literaturu a když ani to nepomůže, tak snad Thorovi spadne kladívko na jejich hlavičku a jim se pak rozsvítí :)

THOROVO KLADIVO

Poklepáním na obrázek jej zvětšíte.

 

produkty
Doporučujeme
historické šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
THOROVO KLADIVO, bojové
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace