rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / EHWAZ, runový přívesek

EHWAZ, runový přívesek

katalogové číslo: RPE27

cena: 85 Kč

   

Ehwaz – doslovně "kůň", ezoterický význam "důvěra". Runa harmonické týmové práce a důvěry, práce na společném cíli (podobně jako je vztah koně a jezdce). Ehwaz není síla, ale přesvědčování, návrhy a spolupráce. Vytěžení toho nejlepšího v dané situaci, vykonání nutných úprav ve vztahu a hledání prostředků jsou oblasti, ve kterých může Ehwaz pomoci. Runa reprezentuje flexibilitu, přizpůsobivost, pragmatizmus. Je to aktivace a užití instinktu místo analýzy a racionalizace.

Loajalita, důvěra a spolehnutí se na druhého, vytváří mezi dvěma partnery s každým novým dnem síť silných citových a duševních vláken, které se časem stávají vysocce odolné. Vzniká skutečné přátelství, takové, pro které je člověk ochoten zemřít. Harmonické vztahy vznikají kombinací citového spojení a intelektuální jiskry. Ehwaz se obvzláště týká energií, které pojí dva jedince do manželského svazku. Tato energie může nejen sjednotit dva lidi do silného spolupracujícího vztahu, ale taky přitáhnout tu správnou osobu pro pracovní, obchodní nebo třeba sportovní spolupráci.

  • Odlito z cínu a opatinováno
  • Rozměry 3,2 x 3,5 cm
  • Součástí je pevná šňůrka

 

produkty
Doporučujeme
šperky s kameny
nové produkty
naposledy prohlížené
EHWAZ, runový přívesek
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace