FEHU - runový amulet

195 Kč
Dostupnost: Skladem více než 10 ks

Fehu – doslova "dobytek", ezoterický význam "hmotný majetek, nové začátky, bohatství". Pohyb moci, bohatství a všech věcí jsou klíčové aspekty Fehu. Tyto jsou spojeny s novými začátky, ale mějte na paměti, že ve skutečnosti nejsou začátky a konce, jsou jen vědomé body transformace. Toto můžeme nejlépe pochopit, když studujeme runy jako cyklus či (vizuálně) jako kruh.

Pod vedením energií spjatých s Fehu?budete nejlépe působit na tok peněz ve svůj prospěch. Ale peníze jsou jen šedým a zjednodušeným vyjádřením povahy Fehu. Bohatství je nejlépe chápáno jako jídlo, voda, střecha nad hlavou, oblečení, živobytí a hmotné statky, a ne jako nepotřebné bohatství.

Když se pustíte do něčeho nového, Fehu zaktivuje Vaši vůli, obnoví sebedůvěru a pomůže při stanovení cílů, jenž jsou hned následovány činy. Užívejte tento symbol a jeho učení proti prokrastinaci. Zároveň je připomínkou toho, abychom uvažovali nezávisle sami za sebe, což je pro práci s runami základ.

Doménou Fehu je také vědomé užívání peněz na správné účely. V současné společnosti je důležité, abychom zkoumali nové definice bohatství a uvědomili si, co je skutečně cenné. Bohatství je tvořivý proces a ne statická a měřitelná masa.

  • Odlito z cínu a opatinováno
  • Rozměry 2,5 x 3 cm
  • Součástí je pevná šňůrka