rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ŠPERKY - stříbro, bronz, cín, jantar / amulety a talismany / runové přívěšky / URUZ - amulet

URUZ - amulet

katalogové číslo: RPE04

cena: 85 Kč

   

Uruz – doslova "zubr", ezoterický význam "vytrvalost, utváření, tvoření". Runa mocného nevědomého formování energie, kterou je třeba moudře řídit s tím, jak se zhmotňje ve fyzickém světě. Je to připomínka o tom, že nespoutaná kreativní energie není bez nebezpečí - skutečnost zcela jasná v moderní technologické společnosti. Jedinec kontroluje energii probuzenou prostřednictvím této runy svými schopnostmi a praktickými dovednostmi. Je to runa nezávislosti, prosazení se jedince a jeho osobního teritoria.

Vytrvalost života a jeho nekonečná vynalézavost tváří tvář v boji o přežití jsou nedílnou součástí významu Uruz, a proto je to runa zhmotnění, obnovy a vytrvalosti.

Uruz je runa vnitřního Krále a Královny. Můžeme uplatňovat naše právo žít a být svobodní se stejnou primální autoritou, jako to dělali zubři. Je to vůle žít vášnivě a svobodně.

  • Odlito z cínu a opatinováno
  • Rozměry 3,2 x 3,5 cm
  • Součástí je  pevná šňůrka

 

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
naposledy prohlížené
Runa U - amulet - URUZ
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace