rozšířené
Přejít na menu nové zboží

ZBROJ přilby, štíty / HMB - zbroj

HMB - zbroj

Nabídka zbrojí a částí zbrojí (přilby, kyrysy, nátepníky, ochrana rukou a nohou atd.) pro středověký kontaktní boj (Buhurt, HMB). Každý z Vás má jiné požadavky na ochranu a historické zařazení, proto neberte naši nabídku jako konečnou. Přijímáme objednávky na zakázkovou výrobu.

1-3 z 3 celkem

Bascinet Klapvisor, 14. století

katalogové číslo: HGO151

cena: 13 500 Kč

   

Bascinet s klaphledím, konec 14. století. Měkká 2.5 mm ocel. Přilba má vycpávku a součástí je i nýtovaný kroužkový závěs. Vyrobeno na Ukrajině.

Brzy v prodeji.

Více informací

HMB štít, malá mandle

katalogové číslo: BRS37

cena: 3 000 Kč

   

Gotický štít. Vyrobeno ze tří kvalitních bukových překližek o síle 3 mm, tloušťka: 9-10 mm. Potaženo plátnem a olemováno surovou kůží. Štít má rozměry 71 cm x 37 cm.

Více informací

ÚDERNÝ ŠTÍT pro HMB ovál

katalogové číslo: BRS39

cena: 2 850 Kč

   

Úderný štít pro HMB, ovál.  Úderný štít vychází ze štítů, které se používaly v průběhu XIV. a XV. století. Dnes se hodně používají pro sport zvaný Buhurt nebo HMB (Historical Medieval Battles). Štíty plní nejen obrannou funkci, ale i útočnou neboť se jimi zasazují údery.

Okraj štítu je vyroben ze surové kůže. Štít má držení řešené systémem kožených řemenů. Korpus štítu je vyroben ze tří vrstev celobukové překližky o síle 3 mm. Přední strana štítu je potažena dvěma vrstvami stanového plátna (bavlna). Toto potažení dodává štítu více mechanické odolnosti.

  • Buková překližka, kůže, plátno
  • Výška 70 cm

Více informací

produkty
Doporučujeme
vltavíny, šperky
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace