rozšířené
Přejít na menu nové zboží

sošky, zahradní dekorace / Evropa / středověk, Slované, vikingové

středověk, Slované, vikingové

Repliky soch a výtvarného umění z doby vikingů až po vrcholný středověk.

1-5 z 5 celkem

THOR, dřevěná vyřezávaná soška

katalogové číslo: WST60

cena: 1 550 Kč

   

THOR, dřevěná vyřezávaná soška.

  • Materiál: dřevo
  • Rozměry: 23×9×6 cm

Více informací

BAŠČANSKÁ DESKA, CHORVATSKO

katalogové číslo: SMA01

cena: 490 Kč

   
Tato deska byla nalezena v kostele sv. Lucie v Jurandvoru na chorvatském ostrově Krk a nyní je uložena v chorvatské Akademii věd a umění v Záhřebu. Je na ní nápis z r. 1100 o darování louky krále Zvonimíra kostelu sv. Lucie u Bašky. Jak vidíte, tato deska moc pohanská není :o( jediný důvod, proč ji tu vlastně nabízíme je, že se jedná o nejstarší staroslovanský text a také proto, že je velice zdařile provedená. Materiál: umělý kámen.cca 265x140x20 mm; 0,65 kg.

Více informací

RYTÍŘSKÝ TURNAJ

katalogové číslo: SMA03

cena: 600 Kč

   
Tato krásná řezbářská práce zobrazuje rytíře bojující při turnaji. Turnaje sloužily jako trénink pro skutečný boj. Ten měl být veden ve jménu ideálu rytířských ctností. Být rytířem neznamenalo jen obstát v boji, ale být především příkladem statečnosti a ušlechtilosti. Reliéf se nachází na jedné straně dřevěné truhlice pocházející ze 14. století z města Ravenny. Naše reprodukce je vyrobena z umělého kamene na bázi cementového pojiva. Rozměry: cca 250x140x20 mm; 0,75 kg.

Více informací

NÁHROBNÍ STÉLA

katalogové číslo: SMA02

cena: 480 Kč

   
Princezna Guta byla dcerou českého krále Václava II., který vládl v letech 1290-1305. Zemřela jako malé děvčátko, ale na stélu ji zobrazili již jako mladou dámu. Kámen byl nalezen v klášteře Na Františku a nyní se nachází v Národním muzeu v Praze. Naše reprodukce je vyrobena z umělého kamene na bázi cementového pojiva. cca 130x270x15 mm; 1,3 kg.

Více informací

Kámen z Lindisfarne, těžítko

katalogové číslo: SMA10

cena: 360 Kč

Máte o nedostupný výrobek zájem? Předobjednat nyní

Reprodukce - kámen z Lindisfarne (9. století, Anglie). Velikost cca 4,5 x 9,5 x 12 cm.

Naše reprodukce je zhotovena ze speciální hmoty - umělý kámen, resp. speciální zvtvrzelá a odolná sádrová hmota. Dovoz: DRAKKARIA.

Více informací

produkty
nové produkty
Kosovo je Srbija
0 Kč
rozšířené
Slovensko
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace